Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.5454545454545 1 1 1 1 1 Ocena 3.55 (33)
JARMARK BOŻONARODZENIOWY OGRODÓW PRZELEWICE

Zbliżają się najpiękniejsze święta w roku, a wraz z nimi okazja do uczestnictwa w jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sezonu. Ogrody Przelewice we współpracy z Gminnym Centrum Kultury Przelewice oraz zaangażowaną społecznością, serdecznie zapraszają wszystkich entuzjastów świątecznej atmosfery na Jarmark Bożonarodzeniowy.

Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia 2023 roku o godzinie 15:00 na Placu Folwarcznym w Przelewicach. To wyjątkowa okazja, by poczuć magię Bożego Narodzenia i cieszyć się niezapomnianymi chwilami pełnymi radości oraz ciepła.

Pyszności, grzane wino i wyjątkowe pomysły na prezenty!

Z myślą o zaspokojeniu oczekiwań wszystkich uczestników, organizatorzy przygotowali szeroki wachlarz atrakcji. Na Jarmarku Bożonarodzeniowym goście będą mieli szansę skosztować lokalnych specjałów, w tym również grzanego wina. Dodatkowo, bogaty wybór unikatowych pamiątek w postaci rękodzieła stanowić będzie doskonałe rozwiązanie dla poszukujących inspiracji na prezenty dla swoich bliskich.

 

JARMARK BOŻONARODZENIOWY OGRODÓW PRZELEWICE

 

Nie tylko smakosze znajdą coś dla siebie – na scenie Jarmarku zagoszczą utalentowani artyści, którzy przygotowali dla odwiedzających świąteczne niespodzianki. W tegorocznym wydaniu wydarzenia zrobimy także najdłuższy łańcuch choinkowy w historii Przelewic!

Dla najmłodszych uczestników Jarmarku obędzie się spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz jego radosnymi pomocnikami - Elfami! Każdy mały marzyciel będzie miał okazję spotkać się z bohaterami z bajki, przekazać swoje listy z życzeniami, a może nawet otrzymać wcześniejszy prezent od samego Mikołaja.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do wspólnego udziału. W dalszym ciągu przyjmujemy wystawców.

 

Ogrody Przelewice - nadesłane

 

JARMARK BOŻONARODZENIOWY OGRODÓW PRZELEWICE

JARMARK BOŻONARODZENIOWY OGRODÓW PRZELEWICE