Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)
ZAPISZ SIĘ NA III BIEG PUCHACZA

Trzeci już z pięciu zaplanowanych w tej edycji bieg, cyklu popularnych biegów przełajowych „Bieg Puchacza”, wystartuje w najbliższą niedzielę 17 grudnia na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.

 

REKLAMA

Dystans pozostaje niezmienny, a wynosi on 6 km. Są to kilometry biegnące po pięknych terenach Puszczy Barlineckiej, a każdy kto pokona ten dystans, na mecie otrzymuje medal. Tych, którzy jeszcze się nie zapisali, zachęcamy do tego i przypominamy, że warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się do biegu i wniesienie odpowiedniej opłaty startowej przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie biegu lub w biurze zawodów bezpośrednio przed biegiem. Opłata startowa wynosi 35 złotych dla każdego z poszczególnych biegów.

W imieniu organizatorów, zapraszamy na III bieg IIII edycji „Biegu Puchacza” 17 grudnia. Start dzieci godz. 10.00. Start biegu głównego godz. 11.00. Miejsce: Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego ul. Sportowa 2.

 

Epidemia Sportu – nadesłane

 

 

ZAPISZ SIĘ NA III BIEG PUCHACZA

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Zróbcie trasę dla wszystkich a frekwencja będzie.

A co nie tak z trasą?


Pewnie skrócić - żeby nogi nie bolały tak mocno ;P

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież