Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
2.1428571428571 1 1 1 1 1 Ocena 2.14 (7)
MECZ SYLWESTROWY PO RAZ 43

W dniu, w którym stary rok żegna się, a nowy zatacza pierwsze kroki, niezmiennie od 43 lat odbywa się niezwykłe wydarzenie – Mecz Sylwestrowy. To spotkanie, które stanowi hołd dla piłki nożnej i uczczenie pamięci tych, którzy kiedyś grali na boiskach i odeszli w nieznanej już drużynie życia.

 

REKLAMA

 

Byli piłkarze, gwiazdy z dawnych lat, którzy reprezentowali barwy Stoczniowca Barlinek czy Pogoni Barlinek, zbierają się na boisku, aby wspólnie stworzyć wyjątkowy widowiskowy spektakl. Ta niezapomniana rywalizacja gromadzi również obecnych zawodników, którzy dzisiaj reprezentują nasze miasta w różnych ligach piłkarskich, z radością łącząc się, by oddać hołd swoim poprzednikom i wyrazić szacunek dla dziedzictwa piłkarskiego regionu.

31 grudnia 2023 roku o godzinie 11:00 na Orliku przy ul. Leśnej znów rozbrzmią okrzyki, dźwięk trafiającej w siatkę piłki i rytmiczne bicia serc zafascynowanych kibiców. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu – zarówno tych, którzy chcieliby stanąć na boisku, jak i tych, którzy pragną dopingować zawodników i poczuć niepowtarzalny klimat tego jedynego w swoim rodzaju meczu.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież