Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
W NIEDZIELĘ PRZEDOSTATNI BIEG PUCHACZA

Czwarty, przedostatni z pięciu zaplanowanych w tej edycji bieg, cyklu popularnych biegów przełajowych „Bieg Puchacza”, wystartuje w najbliższą niedzielę 21 stycznia na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.

 

REKLAMA

 

Dystans, który mają do pokonania zawodnicy pozostaje niezmienny, a wynosi on 6 km. Każdy kto dobiegnie do mety, otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsi statuetki.

Tych, którzy jeszcze się nie zapisali, zachęcamy do tego i przypominamy, że warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się do biegu i wniesienie odpowiedniej opłaty startowej przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie biegu lub w biurze zawodów bezpośrednio przed biegiem. Opłata startowa wynosi 35 złotych dla każdego z poszczególnych biegów.

W imieniu organizatorów, zapraszamy na IV bieg IIII edycji „Biegu Puchacza21 stycznia. Start dzieci godz. 10.00. Start biegu głównego godz. 11.00. Miejsce: Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego ul. Sportowa 2.

 

Epidemia Sportu – nadesłane

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież