Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (3)
WSPÓLNE MORSOWANIE W BARLINKU - ZAPROSZENIE

Barlineckie Morsy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na wspólne morsowanie, które odbędzie się co najbliższą niedzielę o godzinie 13:00 na urokliwej Plaży Miejskiej. Morsowanie to nie tylko odświeżająca i niezwykła zabawa, ale także doskonała okazja do zadbania o zdrowie i wzmocnienia odporności w trakcie chłodnych miesięcy.

 

REKLAMA

Wszystkich chętnych, bez względu na wiek czy doświadczenie, serdecznie zachęcamy do dołączenia do naszej zimowej społeczności. Czekają nas niezapomniane chwile, a korzyści zdrowotne morsowania są niepodważalne. Spotykamy się na Plaży Miejskiej, gdzie wspólnie pokonamy zimowe wyzwania i rozgrzejemy się w przyjaznej atmosferze. To także doskonała okazja, aby nawiązać nowe przyjaźnie i zacieśnić więzi społeczne w czasie, gdy natura zasypuje nas białym puchem.

Niech to nie będzie jednorazowe wydarzenie! Barlineckie Morsy planują kontynuować tygodniowe spotkania co niedzielę aż do nadejścia pierwszego dnia wiosny. To znakomita okazja, by włączyć zdrową aktywność do codziennego życia i przeżywać zimę w sposób, który pozytywnie wpłynie na nasze ciało i umysł.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: Najbliższa niedziela
  • Godzina: 13:00
  • Miejsce: Plaża Miejska w Barlinku

Nie musisz być zawodowym miłośnikiem zimnych kąpieli, aby dołączyć. Wystarczy chęć do wspólnej zabawy i korzystania z dobrodziejstw morsowania. Zachęcamy do przygotowania ciepłej odzieży i odwagi do wzięcia udziału w tej niezwykłej przygodzie.

Dołącz do Barlineckich Morsów już teraz! Niech wspólne morsowanie stanie się stałym punktem na zimowym kalendarzu, a my razem przeżyjemy niezapomniane chwile pełne śmiechu, radości i zdrowej aktywności.

 

Barlineckie Morsy - nadesłane

 

W końcu zmroziło jezioro, czyli to co lubimy najbardziej. 🙂

Opublikowany przez Morsy Barlinek Niedziela, 14 stycznia 2024

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież