Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (4)
''STOŁÓWKA U AGI'' ZAPRASZA NA BAL KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWY!

W dniu 10 lutego 2024 roku, od godziny 20:00 do 4:00, serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy na wyjątkowy bal, który odbędzie się w Stołówce u Agi. Gwarantujemy niezapomnianą noc pełną tańca i rozrywki, przy dźwiękach muzyki serwowanej przez naszego utalentowanego DJ-a, Pawła.

Cena biletu dla pary wynosi jedynie 320 złotych. Warto dodać, że napoje i alkohole są dostępne we własnym zakresie, co pozwoli każdemu dopasować wieczór do swoich indywidualnych upodobań.

W menu balu znajdują się pyszne dania, takie jak kolacja, zimne przystawki, ciepłe posiłki, a także kawa, herbata i wyśmienite ciasto. Nasza kuchnia z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, prosimy o dokonanie zapisów do 5 lutego 2024 roku. Rezerwacje przyjmujemy pod numerami telefonów: 609 086 018 oraz 720 407 868.

Nie przegap okazji na wspólną zabawę w klimatycznej atmosferze Stołówki u Agi. Do zobaczenia na Balu Karnawałowo-Walentynkowym, gdzie czekać będą niezapomniane chwile i wspaniała muzyka. Bądźcie z nami! 

 

"Stołówka u Agi” – nadesłane

 

Zapraszamy wolne terminy na wszystkiego rodzaju imprezy okolicznościowe 😍

Opublikowany przez Agnieszkę Pichlak Sobota, 20 stycznia 2024