Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
SZKOŁA KIEROWCÓW EFEKT ZAPRASZA

Skutecznie, bez stresu, bezpiecznie – to nasze priorytetowe działania, które pozwalają na osiągniecie Twojego wymarzonego celu. Prawo jazdy, będące dokumentem dającym poczucie wolności, to marzenie wielu z Was. My jesteśmy od tego, by Twoje marzenia przeobraziły się w realny EFEKT.

Zapraszamy Cię na kompleksowe szkolenia z teorii i praktyki, które przygotują Cię do zdania państwowego egzaminu na prawo jazdy, niezależnie od tego, jaki jest początkowy poziom Twojej wiedzy czy umiejętności.

 

SZKOŁA KIEROWCÓW EFEKT ZAPRASZA

 

Szkoła Kierowców EFEKT, to najlepsi i doświadczeni instruktorzy, którzy szkolą w Pełczycach, Barlinku, Choszcznie i okolicy. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim profesjonalne przygotowanie dydaktyczne, przystępne ceny i elastyczne godziny nauki, które pozwalają na korzystanie z usług zarówno osoby uczące się, prowadzące własną działalność jak i te pracujące na pełen etat. U nas uczysz się na samochodach  jakie wykorzystują Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego.

Zapewniamy również niezbędne materiały do nauki i dajemy szansę wjazdu na plac egzaminacyjny WORD. Dzięki temu pozwalamy Kursantom na przetestowanie swoich umiejętności w warunkach, które faktycznie będą obowiązywać w trakcie trwania egzaminu.

 

SZKOŁA KIEROWCÓW EFEKT ZAPRASZA

 

U nas zrobisz prawo jazdy kat B. Koszt kursu na samochodzie z manualną skrzynia biegów to 3500 zł. Nie czujesz się pewnie i nie możesz opanować manualnej skrzyni? Żaden problem! Nasza szkołą prowadzi też szkolenia na samochodach z automatyczną skrzynią biegów. Koszt takiego kursu to 3600 zł. W naszej flocie znajdują się nowe Toyoty z silnikami 1.0 i pięciobiegową skrzynią biegów. Takie same samochody obowiązują na egzaminie w Barlinku.  Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. 

 

SZKOŁA NAUKI JAZDY EFEKT JACEK GĄSIEWICZ - tel. 607 863 238

Wybierz szkołę EFEKT i zdaj egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!

 

SZKOŁA KIEROWCÓW EFEKT ZAPRASZA