Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
PODSUMOWANIE NASZYCH MŁODYCH TENISISTÓW

W trakcie tegorocznych ferii zimowych dzieci i młodzież z naszej sekcji tenisowej wzięły udział w Turnieju Zimowym. To było pełne emocji i wrażeń wydarzenie, które zgromadziło naszych utalentowanych graczy, gotowych do rywalizacji na kortach. Dla części z nich był to dopiero pierwszy sprawdzian w tego rodzaju zawodach.

 

REKLAMA

Turniej odbył się w trzech kategoriach: czerwonej, pomarańczowej i żółtej, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania naszych uczestników. Dzieci podzieliły się na grupy i ruszyły do walki zachowując przy tym wzorową postawę fair play! Wszyscy uczestnicy pokazali ogromną determinację i zaangażowanie, walcząc o swoje miejsce na podium. Każdy zawodnik i zawodniczka zasługuje na ogromne brawa za swoje wysiłki i determinację, ale przede wszystkim za przykładną postawę i sportowe zachowanie. Po zaciętej rywalizacji oto klasyfikacja medalowa w poszczególnych grupach: Grupa czerwona:
miejsce – Swetlana Lyhosor
miejsce – Barbara Celnik
miejsce – Beniamin Bunda i Antonina Gulczyńska

Grupa pomarańczowa:
miejsce – Kacper Niewiadomski
miejsce – Lena Sandman
miejsce – Mariia Siklitska

Grupa żółta:
miejsce – Igor Kowalewski
miejsce – Filip Kowalewski
miejsce – Antoni Fabisiak

Niezależnie od wyników, najważniejsze było to, że wszyscy uczestnicy mieli okazję zintegrować się i cieszyć z gry w tenisa. Ta wspólna radość i pasja do sportu jest tym, co naprawdę liczy się najbardziej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i determinację! Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć i czekamy z niecierpliwością na kolejne sportowe wyzwania!

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież