Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
0 1 1 1 1 1
ZA TYDZIEŃ KONIEC CYKLU BIEG PUCHACZA

18 lutego w niedzielę, kończy się trzecia edycja cyklu Bieg Puchacza. Bieg piąty, ostatni, wystartuje na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. W ten dzień, tradycyjnie już o godz. 10.00 wystartują dzieci. Godzina 11.00 to czas startu biegu głównego.

 

REKLAMA

 

Dystans, który mają do pokonania zawodnicy pozostaje niezmienny, a wynosi on 6 km. Po biegu głównym, nastąpi podsumowanie całego cyklu Grand Prix Biegów Przełajowych w Barlinku.

Tych, którzy jeszcze się nie zapisali, zachęcamy do tego i przypominamy, że warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się do biegu i wniesienie odpowiedniej opłaty startowej przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie biegu lub w biurze zawodów bezpośrednio przed biegiem. Opłata startowa wynosi 35 złotych dla każdego z poszczególnych biegów.

W imieniu organizatorów, zapraszamy na V bieg IIII edycji „Biegu Puchacza” 18 lutego

 

 

Bieg Puchacza

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież