Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (9)
FLOTA OSP MOSTKOWO POWIĘKSZONA

Dzięki 2377 głosom, które mieszkańcy gminy Barlinek oddali na projekt sołecki zgłoszony przez OSP Mostkowo do ubiegłorocznego Barlineckiego Budżetu Obywatelskiego, wspomniana jednostka wzbogaciła się o nowy samochód.

 

REKLAMA

12 lutego druhny i druhowie, powitali Dacię model Duster Expression 115 BLUE DCI 4x4. Zakup samochodu terenowego z hakiem do ciągnięcia lawety z quadem, pozwoli strażakom z OSP Mostkowo usprawnić i poszerzyć zakres działania oraz w pełni realizować założenia, jakie niesie ze sobą specjalizacja poszukiwawcza jednostki. Auto kosztowało 99 900,00 zł. Za naszym pośrednictwem, w imieniu druhen i druhów OSP Mostkowo, prezes Roman Wilk serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które zagłosowały za projektem strażaków z Mostkowa.

Dzięki temu zakupowi, będziemy bardziej skuteczni podczas działań ratowniczych na terenach trudnodostępnych. Będziemy mogli lepiej zabezpieczyć wszelkie wydarzenia odbywające się na terenach leśnych i zalesionych naszej gminy, a co za tym idzie, będziemy jeszcze bardziej dbać o Wasze bezpieczeństwo. Ten samochód ma służyć przede wszystkim WAM i tak będzie! Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie naszą jednostkę!

  

M.Przybylska

 

OSP Mostkowo wita nowe auto 🤩 Dzięki głosom mieszkańców gminy na projekt zgłoszony przez OSP Mostkowo do Barlineckiego Budżetu Obywatelskiego 2024, druhowie zakupili samochód marki Dacia model Duster Expression 115 BLUE DCI 4x4 🚒

Opublikowany przez Barlinek24.pl Poniedziałek, 12 lutego 2024

 

Komentarze

+5

Guest

Po no nam drogi , po co nam chodnik przecież na wsi nie ma starszych ludzi którzy idą do kościoła czy sklepu , nie ma matek z dziećmi które idą na spacer. Chwila nieuwagi i tragedia murowana. Ale za to na blokach jest multum i są chodniki i droga ba nawet plac zabaw i siłowania się znalazła. A niech któraś matka z wioski pójdzie z dzieckiem na plac zabaw wzrok innych matek jakby miały zabić za te urządzenia.
+16

Guest

Jaki jest sens chwalenia się nowym autem, skoro nic innego w tej wsi nie jest nowe nie jest naprawione . Nawet nie jest odświeżone

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież