Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (4)
ZLOT MORSÓW W BARLINKU

Barlineckie Morsy, Klub Morsów Eskimo i Morsy Lipiany zapraszają na wspólne morsowanie w najbliższą niedzielę 18.02.2024r. (niedziela) o godz. 12:00. Spotykamy się na Plaży Miejskiej.

 

REKLAMA

 

Morsowanie to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do poprawy zdrowia i wzmocnienia odporności. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do nas i czerpania korzyści z tej niezwykłej aktywności!

 

Barlineckie Morsy - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież