Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
MŁODZI DRUHOWIE Z MOSTKOWA TRIUMFUJĄ

16 marca w Dargomyślu, a konkretnie w siedzibie tamtejszej OSP, odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom". W zmaganiach wzięli udział druhowie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Mostkowo

 

REKLAMA

 

 

Byli to Piotr Chatkiewicz, Wojciech Grabarczyk, Igor Sak i Bartłomiej Wilk. Do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w maju, jury zakwalifikowało Piotra Chatkiewicza, który zajął I miejsce w grupie wiekowej szkoły ponadpodstawowe oraz Wojciecha Grabarczyka, który zajął I miejsce w grupie wiekowej klasy 5-8 szkoły podstawowej. Panowie, gratulacje i powodzenia na eliminacjach wojewódzkich! Trzymamy kciuki!

Organizatorem konkursu w Dobromyślu był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Myśliborzu we współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu.

 

M.Przybylska

Foto: OSP Mostkowo

 

Musimy się pochwalić! Wracamy właśnie z eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej z...

Opublikowany przez OSP KSRG Mostkowo Sobota, 16 marca 2024

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież