Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
3.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (9)
WSPOMINALI BARLINECKĄ ROMĘ

21 marca, obchodzony jest Światowy Dzień Poezji. Celebrując to wyjątkowe wydarzenie, Muzeum Regionalne przygotowało spotkanie z twórczością Romany Kaszczyc. Rozmawiano nie tylko o jej legendach i książkach, ale też obrazach, ceramice i pracy w ZUO Bomet.

 

REKLAMA

  

Muzeum do współorganizacji wydarzenia, zaprosiło Jolantę Karasińską i Krzysztofa Komorowskiego. Czytano więc wiersze, śpiewano piosenki, Krzysztof Kłosowicz przytaczał wywiad z „Barlinecką Romą”, a „Wiatrakowa” młodzież recytowała jej poezję. Głos bardzo chętnie zabierali też zgromadzeni goście, którzy wspominali swoje spotkania z Romaną Kaszczyc.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Pokolenia się zmieniają, a twórczość Romy cieszy wszystkich. Starszych młodszych i jest dumą Naszej Małej Ojczyzny


Ewidentnie widać to po ilości młodych na zdjęciach.

To miasto nie jest dla młodych ludzi.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież