Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (1)
NA KRESOWEJ WIELKANOCY

Wielkanoc to najważniejsze święto chrześcijańskie. Rodzinne spotkania, gotowanie potraw, czas przygotowań, każdy z nas zna to od najmłodszych lat. Szacunek dla tradycji i bogactwo zwyczajów, mają nam do przekazania starsze pokolenia.

 

REKLAMA

I tak właśnie robią członkowie Stowarzyszenia Miłośników Kresów Wschodnich. Każdego roku organizują śniadanie wielkanocne i zapraszają gości, by opowiadać o świętach, jakie obchodzili na Kresach Wschodnich. Dodatkowo przygotowują wielkanocne potrawy i wspominają kresowe tradycje. Oprócz członków stowarzyszenia, w śniadaniu wielkanocnym wzięli udział m.in. Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, Przewodnicząca Rady Seniorów Teresa Czerwińska oraz pracownicy Muzeum Regionalnego w Barlinku i Europejskiego Centrum Spotkań.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież