Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
3.72 1 1 1 1 1 Ocena 3.72 (25)
PIOTR STANISŁAWSKI - Z LUDŹMI I DLA LUDZI

Zbliża się dzień wyborów samorządowych. To my mieszkańcy Barlinka 7 kwietnia mamy ogromną moc w postaci swojego głosu, więc to wykorzystajmy. Moi Drodzy, Znajomi, Sąsiedzi, Mieszkańcy Barlinka, z radością i dumą chciałbym podzielić się z Wami informacją, że kandyduję w nadchodzących wyborach samorządowych do Rady Miasta Barlinka w okręgu nr 6.

Staram się na co dzień zmieniać naszą małą ojczyznę w najlepsze miejsce do życia. To dla mnie zaszczyt móc robić to, dzięki Waszemu zaufaniu i wsparciu. Przez ostatnie ponad 5 lat miałem zaszczyt reprezentować Was w Radzie Miejskie. Z wyboru członków Rady Miasta pełniłem w niej zaszczytną funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej, wiceprzewodniczącego Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Praworządności oraz członka Komisja do spraw oddziaływania na środowisko zakładów pracy w Gminie Barlinek. Swoje obowiązki starałem się wykonywać z największą sumiennością i dbałością.

W Państwa imieniu złożyłem 81 wniosków. Dziś staram się o reelekcję i ponownie proszę o Państw głos. Wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie, chcę w kolejnej kadencji, działać na rzecz dobra naszej społeczności i dlatego startuję z Komitetu Wyborczego Wyborców Inicjatywa dla Barlinka.

Prezentacja kandydata do Rady Miejskiej w Barlinku w okręgu nr 6, Lista nr 17 Piotr Stanisławski.

Piotr Stanisławski 53 lata, żonaty. Ukończyłem kierunek Administrację Publiczną na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Jestem również  dyplomowanym Animatorem Kultury. Przez II kadencje byłem członkiem Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Piast” w Barlinku, członek ZNP. 32 lata jestem wolontariuszem WOŚP od 19 lat jestem szefem sztabu WOŚP w Barlinku. Za swoją dotychczasową działalności społeczne otrzymałem Medal z okazji jubileuszu XXV - lecia parafii św. Bonifacego w Barlinku, tytuł ,,Przyjaciela Przedszkola nr 1”. Za 25-letnią pracę w stowarzyszeniu Barlinek-Uśmiechy” otrzymałem odznakę honorową srebrnego Gryfa Zachodniopomorskiego. Pracuję 29 lat w barlineckiej kulturze. Kocham muzykę, gram na gitarze basowej w zespole,, Wojtusiowe Nutki” W parafii Św. Wojciecha, uprawiam sport  w 2013 roku zdobyłem tytuł  II vice mistrza Polski NW na dystansie 5000 m.

Program:

  1. Poprawa nawierzchni ul.Strzeleckiej.
  2. Remont placu zabaw przy ul.Strzeleckiej.
  3. Budowa ul.Poziomkowej.
  4. Remont chodnika na ul.Bocznej.
  5. Remont chodnika na ul.Jana Papugi.
  6. Renowacja Plaży Miejskiej.
  7. Remont trybun na boisku SP 1 przy ul. Leśnej 10.
  8. Budowa drogi ul. Polana Lecha do O.W. ,,Janowo”.
  9. Rozpoczęcie budowy obwodnicy miejskiej w Barlinku etap II.
  10. Kontynuacja budowy mieszkań socjalnych.
  11. Poprawa bezpieczeństwa na teranie miasta.
  12. Większe wsparcie dla osób ubogich.
  13. Likwidacja barier architektonicznych na teranie miasta i gminy.
  14. Zlokalizowanie miejsca na imprezy masowe w Barlinku.
  15. Aktywizacja seniorów i wspieranie ich działań.
  16. Wspieranie rozwoju sportu, kultury, szkolnictwa.
  17. Zwiększanie ilości miejsc parkingowych na terenie miasta.

To aktywny człowiek nastawiony na pracę z innymi. Ma dobre przygotowanie teoretyczne i wolę działania dla ludzi i z ludźmi. Takich potrzeba w naszych samorządach. dr hab. Paweł A. Leszczyński –prawnik konstytucjonalista, Gorzów Wlkp.

Okręg wyborczy nr 6 ulice: Boczna, Leśna, Aleja 1 Maja, Strzelecka, Papugi, Uklejowa, Sportowa, Flukowskiego, Władysława Łokietka, Poziomkowa, Polana Lecha, Młyn Leśny.

LOKAL WYBORCZY: Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Leśna 10

 

Z Ludźmi i dla Ludzi.

 

Kandydat do Rady Miejskiej

Piotr Stanisławski