Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 1 maja 2024r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub

Reklama

A A A
4.4666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.47 (15)
EMANUEL WYSOCZAŃSKI - kandydat do Rady Sejmiku Zachodniopomorskiego

Szanowni Państwo. W zbliżających się wyborach samorządowych 7 kwietnia, reprezentować będę nasze piękne miasto i region jako kandydat do Rady Sejmiku Zachodniopomorskiego. Startuję z ramienia Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej- OK Samorząd, która nie należy do żadnej partii politycznej.

Kilka słów o mnie:

Mam 49 lat. Szczęśliwy mąż i ojciec. Mieszkam w urokliwej wsi Dziedzice w gminie Barlinek, gdzie od kilku lat pełnię zaszczytną funkcję sołtysa. Na co dzień jestem aktywnym samorządowcem i społecznikiem. Organizuję i uczestniczę w wielu event - ach, imprezach i ideach społeczno-kulturalnych. Współpracuję z miejscowym Muzeum Wsi Zachodniopomorskiej i Obozu Woldenberg w Dziedzicach. Jestem Prezesem K.Ł. ,,Przepiórka’’ w Pyrzycach.

Zawodowo:

Od ponad 20 lat pełnię ważne stanowiska w wielu firmach co pozwoliło mi na zdobycie dużego doświadczenia w biznesie. Obecnie sprawuję funkcję Prezesa Zarządu w PSS Społem w Barlinku, oraz zasiadam w Radzie Nadzorczej Krajowego Związku Rewizyjnego KZRSS w Warszawie.

Z wykształcenia jestem ekonomistą oraz absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego (magister politologii), Politechniki Poznańskiej (Wydział Inżynierii Produkcji) oraz Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu (Executive MBA).

Moja wizja i cele w Sejmiku Zachodniopomorskim:

  • zwiększenie nakładów na remonty dróg i infrastruktury;
  • wsparcie samorządów w walce o utrzymanie szpitali i całej opieki zdrowotnej;
  • zwiększenie ilości miejsc w żłobkach i przedszkolach;
  • stworzenie programu przywrócenia połączeń komunikacji autobusowej między gminami i wsiami;
  • przede wszystkim będę reprezentował interes i potrzeby zaniedbywanych dotąd małych miejscowości i wsi zachodniopomorskich;

Jako radny Sejmiku Zachodniopomorskiego, otwarty będę na Wasze głosy, problemy i propozycje, mogące mieć wpływ na rozwój naszego pięknego regionu.

 

Emanuel Wysoczański