Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
POWSTAJE IZBA EDUKACJI LEŚNEJ - Prima aprilis

Niestety Izba Edukacji Leśnej, o której pisaliśmy wczoraj, niestety nie powstanie. Przynajmniej na chwilę obecną. Był to nasz żart prima aprilisowy. Za pomoc w jego przygotowaniu dziękujemy Nadleśniczemu Nadleśnictwa Barlinek Grzegorzowi Ostrycharzowi oraz specjaliście SL ds. ochrony przyrody i edukacji Karolinie Genik - Smolińskiej. 

 

REKLAMA

Czytając Wasze komentarze pod artykułem można wywnioskować, że taka izba w Barlinku by się przydała. Myślicie, że dobrze by było mieć taki budynek w naszym mieście?

Póki co miejsce po byłej restauracji Waldschenke możecie odwiedzić. Tam przebiega jedna ze ścieżek nordic walking i jest tablica, na której możecie przeczytać historię tego miejsca. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w Muzeum Regionalnym w Barlinku.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

+1

Guest

Żart żartem ale czy to nie wspaniały pomysł żeby na bazie zdjęcia nie poczynic kroków żeby taki obiekt powstał? Dziwne że przed wyborami nikt z kandydatów nie wpadł na taki pomysł...szkoda

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież