Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4)
ŚWIĘTOWALI BIBLIOTEKARZE

Święto Bibliotekarza i Bibliotek, obchodzone jest 08 maja. Tego samego dnia, rozpoczął się 21. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, który potrwa do 15 maja. Promowanie czytelnictwa jest bardzo ważne, o czym dobrze wiedzą i z czym doskonale sobie radzą bibliotekarze z Biblioteki Publicznej działającej przy Barlineckim Ośrodku Kultury.

 

REKLAMA

Organizują m.in. Noce Bibliotek, Dyskusyjny Klub Książki, konkursy dla dzieci, spotkania w szkołach  i czytanie przedszkolakom. Uczestniczą też w akcji "Mała książka Wielki człowiek" i przygotowują mnóstwo projektów finansowanych m.in. przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 08 maja bibliotekarzy z biblioteki działającej przy BOK, z tortem odwiedziła Burmistrz Barlinka Bernarda Lewandowska. Składając kwiaty na ręce bibliotekarek gratulowała dotychczasowej działalności i życzyła wzrostu liczby czytelników.

Drodzy Bibliotekarze z Biblioteki Publicznej w Barlinku i bibliotek szkolnych naszej gminy, redakcja Barlinek24.pl składa Wam życzenia sukcesów w pracy i spełnienia osobistych pasji. Życzymy Wam niezapomnianych chwil z Waszymi ulubionymi książkami oraz wielu Czytelników.

  

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież