Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (2)
CZASOWA ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

Gmina Barlinek informuje, że w związku z przystąpieniem przez Wykonawcę do realizacji zadania „Remont drogi gminnej w ciągu ul. Kombatantów w Barlinku”, z dniem 14.05.2024 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego w ciągu ul. Kombatantów oraz w obszarze skrzyżowań ul. Kombatantów z ul. Ogrodową oraz z ul Widok i drogą dojazdową do Szkoły SP 4, co będzie się wiązało z utrudnieniami w ruchu drogowym.

 

REKLAMA

Gmina Barlinek informuje, że w związku z przystąpieniem przez Wykonawcę do realizacji zadania „Remont ulicy Wylotowej w Barlinku”,  z dniem 14.05.2024 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego w ciągu dróg gminnych ul. Niepodległości , ul. Wylotowa , ul. Jeziorna, ul Sądowa , ul. Szewska , ul. Grodzka, co będzie się wiązało z utrudnieniami w ruchu drogowym w obrębie Rynku miejskiego.

 

Urząd Miejski w Barlinku - nadesłane

Zdjęcie główne: Archiwum

 

Komentarze

+13

Guest

Rzeczywiście, wypadałoby poinformować, że np Kombatantów będzie jednokierunkowa, że jakiś ruch wahadłowy, że całkowita. A tak, 14 maja ludzie dowiedzą się, że nie mogą podjechać lub zjechać. Więcej informacji!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież