Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
EUROPEJSKA NOC MUZEÓW – ZAPROSZENIE

Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na Europejską Noc Muzeów. 18 maja (sobota) start godz. 18.00, Muzeum Regionalne,  ul. Niepodległości 17. W tym dniu, organizatorzy przygotowali kilka atrakcji.

 

REKLAMA

Głównym wydarzeniem, będzie otwarcie wystawy ceramiki unikatowej „DOM” Dariusza Przewięźlikowskiego. Ten punkt zaplanowano na godz. 18.00. Dwie godziny później, punktualnie o godz. 20.00, będą mieli Państwo niezwykłą okazję wziąć udział w zwiedzaniu kuratorskim wystawy. Artysta opowie o swoich pracach i inspiracjach. Będzie też pewnie coś o Barlinku.

Nie zabraknie części artystycznej, a będzie to koncert skrzypcowy w wykonaniu Bartłomieja Buczka ze Szczecina. Muzeum tego dnia będzie dostępne bezpłatnie dla zwiedzających do godz. 22.00. Serdecznie zapraszamy.

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież