Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
SPOTKANIE INFORMACYJNE ''RAZEM DLA CZYSTEGO POWIETRZA''

Zapraszamy mieszkańców Barlinka i okolic na ważne spotkanie informacyjne dotyczące programu dofinansowań "Czyste Powietrze" oraz tematu gospodarki odpadami. Wydarzenie odbędzie się jutro, 15 maja o godzinie 17:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Barlinku, ul. Strzelecka 29.

Spotkanie jest organizowane przez Północną Izbę Gospodarczą we współpracy z GorznyGroup oraz SirEco. Jego celem jest przedstawienie możliwości uzyskania do 136 200 zł na kompleksową termomodernizację domu. W trakcie spotkania eksperci z branży omówią krok po kroku proces pozyskania dotacji, wyjaśniając wszelkie niezbędne formalności i wymagania. Program "Czyste Powietrze" jest szansą na poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych oraz na zmniejszenie kosztów ogrzewania. To również krok w stronę ochrony środowiska i poprawy jakości powietrza w naszej okolicy.

Górzny Group

Górzny Group

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców, właścicieli domów oraz osoby planujące termomodernizację swoich nieruchomości. Będzie to doskonała okazja do uzyskania fachowej wiedzy oraz bezpośredniego kontaktu z ekspertami. Nie przegapcie tej szansy na lepsze jutro dla Waszych domów i środowiska. Do zobaczenia!

 

Data: 15 maja 2024 r.
Godzina: 17:00
Miejsce: Ośrodek Pomocy Społecznej w Barlinku, ul. Strzelecka 29 Serdecznie zapraszamy!

 

Organizatorzy - nadesłane