Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
KRYMINAŁKI

Funkcjonariusze Komisariatu Policji z Barlinka, zatrzymali do kontroli samochód, prowadzony przez kobietę. W jej trakcie okazało się, że znajduje się ona w stanie nietrzeźwości. W wydychanym powietrzu miało ponad 2 promile alkoholu. Kobiecie, na poczet kary zabezpieczono samochód, którym poruszała się. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności, oraz przepadek auta.

 

REKLAMA

Podczas kontroli drogowej, barlineccy policjanci ustalili, że 42-letni kierowca, ma w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu. Także i w tym przypadku zabezpieczono samochód na poczet przyszłej kary. Także i jemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zespołu kryminalnego KP w Barlinku, zatrzymali osobę poszukiwaną listem gończym. W trakcie przeszukania ujawnili u niej marihuanę. Najbliższe miesiące zatrzymany spędzi w zakładzie karnym. Dodatkowo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, za posiadanie środków odurzających. 

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież