Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)
TENISOWE FINAŁY W VIII EDYCJI THERMO-TRANSIT CUP

18 maja zakończyliśmy kolejną, VIII już edycja ligi deblowej oraz mikstowej Thermo-Transit. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 12 par deblowych i również 12 par mikstowych. Po kilkumiesięcznych zmaganiach do turnieju MASTERS awansowało 8 par z obu klas rozgrywkowych.

 

REKLAMA

 

Rywalizacja była niezwykle zacięta i w wielu spotkaniach o ostatecznym wyniku decydował super tie break. Tegorocznymi zwycięzcami okazali się:

Liga deblowa:
1 Miejsce – Maciej Czosnowski i Robert Wyszyński
2 Miejsce – Przemysław Glapiak i Damian Hyży

Warto zaznaczyć, że w decydującym meczu deblowym znalazły się obie pary, które wcześniej już dwukrotnie docierały do wielkiego finału, jednak żadna z nich nie sięgnęła po najwyższe trofeum. Tym razem ta sztuka udała się parze choszczeńskiej, a para Glapiak/Hyży musi ponownie spróbować swoich sił w kolejnej edycji.

Liga Mikstowa:
1 Miejsce – Agata Kaus i Roman Bunda
2 Miejsce – Marta Wiśniewska i Jarosław Wiśniewski

W finale gry mikstowej mieliśmy prawdziwy roller coaster! Para Marta Wiśniewska/Jarosław Wiśniewski miała zwycięstwo na wyciągnięcie ręki. Po zwycięskim pierwszym secie, w drugiej odsłonie mieli bowiem aż 3 piłki meczowe z rzędu! Natomiast para Kaus/Bunda wykazała się doświadczeniem i odwrócili losy spotkania wygrywając w super tie break’u 10/8. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież