Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
ZDERZENIE W ŁUBIANCE

30 maja w godzinach popołudniowych, w miejscowości Łubianka, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. O szczegóły zapytaliśmy Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. asp. Piotra Jarosińskiego.

 

REKLAMA

„30 maja w miejscowości Łubianka, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu poszkodowane zostały 2 osoby. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy JRG Myślibórz, 1 OSP Barlinek, 1 OSP Karsko, 3 radiowozy, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego”.

 

M.Przybylska

Foto: PSP Myślibórz

Foto: PSP Myślibórz

Foto: Czytelniczka - dziękujemy

 

Komentarze

-7

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Różnica czasowa na tym odcinku przy jeździe 90km/h a 120km/h to 78 sekund.

Niektórzy po prostu lubią więcej jeździć i nie chodzi o czas. Po prostu przyjemniej się jedzie 120. No i nie nudzi tak trasa, teraz do łubianki to ja mam wrażenie że zasnę za kierownicą, nic się nie dzieje tylko siedzisz i patrzysz jak drzewa mijają za szybą. Jak ktoś chce jechać 90 to proszę bardzo, ale czemu ktoś ma czelność mnie do tego zmuszać. To że jakiś łepek nie opanował samochodu przy dużej prędkości to nie moja wina ja nie miałem nigdy wypadku, dlatego ja mam być karany za cudzy brak zdolności jazdy

To jest krótki odcinek. Nie jakąś daleka trasa. Nie widzę potrzeby, żeby jechać ponad ustalona prędkość. Co się stanie jeśli będziesz w Gorzowie 5 minut później?

Pisałem wcześniej że różnica nie jest 5 minut. W tym momencie robię Barlinek Łubianka w podobnym czasie ja wcześniej Barlinek Gorzów. To że ty nie widzisz potrzeby to gratuluję. Tak jak pisałem nie mam problemu że ktoś nie woli jechać wolniej mam problem bo próbują MNIE zmusić do jazdy wolniej. Czemu to ja mam być karany za to że ktoś kiedyś się tam rozbił to jego wina i sprawa nie moja. Jak ja się rozbiję przez szybką jazdę to macie wszyscy przyzwolenie napisać mi na grobie "a nie mówiłem". Do tego czasu wara każdemu od prędkości z którą jeżdżę.

Nie chodzi o to że umrzesz tak naprawdę tylko rodzina by płakała za tobą .W chwili śmierci państwo traci podatnika ,przynosisz stratę w postaci zasiłku pogrzebowego koszt służb ratowniczych a do tego pasujesz wizerunek i statystyki. Ma być ładnie ,wszyscy mają mniej roboty i premię .
+6

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Różnica czasowa na tym odcinku przy jeździe 90km/h a 120km/h to 78 sekund.

Niektórzy po prostu lubią więcej jeździć i nie chodzi o czas. Po prostu przyjemniej się jedzie 120. No i nie nudzi tak trasa, teraz do łubianki to ja mam wrażenie że zasnę za kierownicą, nic się nie dzieje tylko siedzisz i patrzysz jak drzewa mijają za szybą. Jak ktoś chce jechać 90 to proszę bardzo, ale czemu ktoś ma czelność mnie do tego zmuszać. To że jakiś łepek nie opanował samochodu przy dużej prędkości to nie moja wina ja nie miałem nigdy wypadku, dlatego ja mam być karany za cudzy brak zdolności jazdy

To jest krótki odcinek. Nie jakąś daleka trasa. Nie widzę potrzeby, żeby jechać ponad ustalona prędkość. Co się stanie jeśli będziesz w Gorzowie 5 minut później?

Pisałem wcześniej że różnica nie jest 5 minut. W tym momencie robię Barlinek Łubianka w podobnym czasie ja wcześniej Barlinek Gorzów. To że ty nie widzisz potrzeby to gratuluję. Tak jak pisałem nie mam problemu że ktoś nie woli jechać wolniej mam problem bo próbują MNIE zmusić do jazdy wolniej. Czemu to ja mam być karany za to że ktoś kiedyś się tam rozbił to jego wina i sprawa nie moja. Jak ja się rozbiję przez szybką jazdę to macie wszyscy przyzwolenie napisać mi na grobie "a nie mówiłem". Do tego czasu wara każdemu od prędkości z którą jeżdżę.

Nie wara , bo są przepisy ,których ty sobie nie ustalasz. Nie może być samowolki, bo ja chcę tak i tak ma być i nikogo ma to nie obchodzić , mam takie widzi mi się. Ale widzę , że ty czegoś takiego nie zrozumiesz. Dlaczego nie pojedziesz do pracy godzinę później ? Chcesz sobie dłużej pospać i wara każdemu ile będziesz spał.
-10

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Różnica czasowa na tym odcinku przy jeździe 90km/h a 120km/h to 78 sekund.

Niektórzy po prostu lubią więcej jeździć i nie chodzi o czas. Po prostu przyjemniej się jedzie 120. No i nie nudzi tak trasa, teraz do łubianki to ja mam wrażenie że zasnę za kierownicą, nic się nie dzieje tylko siedzisz i patrzysz jak drzewa mijają za szybą. Jak ktoś chce jechać 90 to proszę bardzo, ale czemu ktoś ma czelność mnie do tego zmuszać. To że jakiś łepek nie opanował samochodu przy dużej prędkości to nie moja wina ja nie miałem nigdy wypadku, dlatego ja mam być karany za cudzy brak zdolności jazdy

To jest krótki odcinek. Nie jakąś daleka trasa. Nie widzę potrzeby, żeby jechać ponad ustalona prędkość. Co się stanie jeśli będziesz w Gorzowie 5 minut później?

Pisałem wcześniej że różnica nie jest 5 minut. W tym momencie robię Barlinek Łubianka w podobnym czasie ja wcześniej Barlinek Gorzów. To że ty nie widzisz potrzeby to gratuluję. Tak jak pisałem nie mam problemu że ktoś nie woli jechać wolniej mam problem bo próbują MNIE zmusić do jazdy wolniej. Czemu to ja mam być karany za to że ktoś kiedyś się tam rozbił to jego wina i sprawa nie moja. Jak ja się rozbiję przez szybką jazdę to macie wszyscy przyzwolenie napisać mi na grobie "a nie mówiłem". Do tego czasu wara każdemu od prędkości z którą jeżdżę.
+11

Guest

Do pracy mpżesz wstać trochę wcześniej i jechać normalnie.Dojeżdżałem 80 km w jedną stronę przez kilka ładnych lat i dawałem radę.Nie miałem problemu.Pracowałem po 10 do 14 godzin i nie narzekałem.Jak ma narazić innego użytkownika drogi to warto wstać wcześniej.Jeżdżę od 40 lat i nigdy nie miałem stłuczki ,mandatu czy wypadku.Miesięcznie robię około 3000 km i czuję się świetnie że nie stwarzam zagrożenia swoją jazdą.
+8

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Różnica czasowa na tym odcinku przy jeździe 90km/h a 120km/h to 78 sekund.

Niektórzy po prostu lubią więcej jeździć i nie chodzi o czas. Po prostu przyjemniej się jedzie 120. No i nie nudzi tak trasa, teraz do łubianki to ja mam wrażenie że zasnę za kierownicą, nic się nie dzieje tylko siedzisz i patrzysz jak drzewa mijają za szybą. Jak ktoś chce jechać 90 to proszę bardzo, ale czemu ktoś ma czelność mnie do tego zmuszać. To że jakiś łepek nie opanował samochodu przy dużej prędkości to nie moja wina ja nie miałem nigdy wypadku, dlatego ja mam być karany za cudzy brak zdolności jazdy

To jest krótki odcinek. Nie jakąś daleka trasa. Nie widzę potrzeby, żeby jechać ponad ustalona prędkość. Co się stanie jeśli będziesz w Gorzowie 5 minut później?
-7

Guest

Cytuję Guest:
To nie tor wyścigowy.Przepisy ruchu drogowego i ograniczenia są dla bezpieczeństwa .Wyobraźni zero.Przecenianie swych umiejętności i zły stan techniczny pojazdów(jakim cudem niektóre pojazdy przechodzą badania techniczne).Brakuje kultury jazdy i brawura.Tym co chcą jeździć szybciej zapraszam na tor wyścigowy.Niech sobie jeden z drugim obejrzą co się dzieje z pojazdami przy zderzeniu z prędkością 60 na godzinę .Nie mówiąc o prędkości 120 km/h.Szacunku do innych użytkowników którzy chcą dojechać do celu cało.Popatrzcie w mediach na ofiary wypadków .Część ginie na miejscu a inni są kalekami do końca życia.Przez ludzi którym się zdaje że 120 km/h na takiej drodze to ok.Za małe mandaty i za mało kontroli.

Po pierwsze droga jest w nie najgorszym stanie. Odcinek przed Kłodawa na przykład tam Faktycznie trzeba zwolnić ale reszta trasy jak najbardziej można pokonać BEZPIECZNIE 120 km/h bez szarpania autem, bez gwałtownego hamowania i bez jechania środkiem ulicy.
Po drugie co cię to interesuje jak ja zginę, ja zdaję sobie sprawę z zagrożenia dla mojego życia przy takiej jeździe. Gdy jednak w wypadku skrzywdziliśmy kogoś innego to zupełnie inna sprawa tutaj się zgodzę że należy takim osobom od razu zabrać prawo jazdy i porządnie "dowalić", czy to mandatem czy odsiadką.
Natomiast dlatego ja mam być ograniczany dlatego że ktoś nie umie jeździć? Jak jest rządek 4 samochody i tir to się po prostu akceptuje ten fakt i jedzie wolniej ale jeżeli warunki drogowe pozwalają jechać szybciej to nie m powodu jechać wolniej.
Tak jak pisałem wcześniej większość wypadków tutaj dzieje się ponieważ jakiś łepek chciał się popisać i nie opanował maszyny. To że inni nie mają wystarczających zdolności prowadzenia pojazdu to nie moja wina, i uważam że to absurd abym ja bym przez to ograniczany
-13

Guest

Cytuję Darek58:
Są tacy którym przepisy ruchu drogowego i ograniczenia nie odpowiadają ale wszystko to jest po to żeby było bezpieczniej.Brak wyobraźni i lekceważenie innych użytkowników ruchu kończy się tragicznie.Mandaty są jeszcze za niskie i za mało kontroli.Przez nieodpowiedzialnych kierowców ponoszą śmierć albo kalectwo inni boga winni ludzie .Chce jeden z drugim szybciej jeździć to na tor wyścigowy.Przy prędkości 120 na godzinę śmierć na mijscu tym bardziej że droga do Gorzowa jest w kiepskim stanie , odcinkami jest bardzo śliska .Ludzie szacunek do innych i kultura jazdy której brakuje.

Na torze wyścigowym do roboty nie jeżdżę. Jak mi znajdziesz taki tor który prowadzi spod mojego domu do mojej pracy to spoko będę nim jeździł
+10

Guest

To nie tor wyścigowy.Przepisy ruchu drogowego i ograniczenia są dla bezpieczeństwa .Wyobraźni zero.Przecenianie swych umiejętności i zły stan techniczny pojazdów(jakim cudem niektóre pojazdy przechodzą badania techniczne).Brakuje kultury jazdy i brawura.Tym co chcą jeździć szybciej zapraszam na tor wyścigowy.Niech sobie jeden z drugim obejrzą co się dzieje z pojazdami przy zderzeniu z prędkością 60 na godzinę .Nie mówiąc o prędkości 120 km/h.Szacunku do innych użytkowników którzy chcą dojechać do celu cało.Popatrzcie w mediach na ofiary wypadków .Część ginie na miejscu a inni są kalekami do końca życia.Przez ludzi którym się zdaje że 120 km/h na takiej drodze to ok.Za małe mandaty i za mało kontroli.
+11

Darek58

Są tacy którym przepisy ruchu drogowego i ograniczenia nie odpowiadają ale wszystko to jest po to żeby było bezpieczniej.Brak wyobraźni i lekceważenie innych użytkowników ruchu kończy się tragicznie.Mandaty są jeszcze za niskie i za mało kontroli.Przez nieodpowiedzialnych kierowców ponoszą śmierć albo kalectwo inni boga winni ludzie .Chce jeden z drugim szybciej jeździć to na tor wyścigowy.Przy prędkości 120 na godzinę śmierć na mijscu tym bardziej że droga do Gorzowa jest w kiepskim stanie , odcinkami jest bardzo śliska .Ludzie szacunek do innych i kultura jazdy której brakuje.
-16

Guest

Cytuję Guest:
Różnica czasowa na tym odcinku przy jeździe 90km/h a 120km/h to 78 sekund.

Niektórzy po prostu lubią więcej jeździć i nie chodzi o czas. Po prostu przyjemniej się jedzie 120. No i nie nudzi tak trasa, teraz do łubianki to ja mam wrażenie że zasnę za kierownicą, nic się nie dzieje tylko siedzisz i patrzysz jak drzewa mijają za szybą. Jak ktoś chce jechać 90 to proszę bardzo, ale czemu ktoś ma czelność mnie do tego zmuszać. To że jakiś łepek nie opanował samochodu przy dużej prędkości to nie moja wina ja nie miałem nigdy wypadku, dlatego ja mam być karany za cudzy brak zdolności jazdy

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież