Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
MANS ZELMERLOW – KONCERT W SZCZECINIE

7 sierpnia w Amfiteatrze w Szczecinie usłyszymy znane i uznane przeboje Szwedzkiego artysty! Nie dosyć, że przystojny to i znakomicie śpiewa. W ramach Europejskiej Trasy Koncertowej wystąpi Zwycięzca Eurowizji Mans Zelmerlow z zespołem. Usłyszymy między innymi : "Heroes", " Fire In the Rain ", "Brother Oh Brother".

Måns Zelmerlöw - szwedzki wokalista popowy i prezenter telewizyjny pojawi się z 6 osobowym zespołem w Polsce. Twórca takich Hitów jak: "Heroes", " Fire In the Rain ", "Brother Oh Brother" znanych szerokiej publiczności na całym świecie. Mans Zadebiutował w maju 2007 roku albumem pod tytułem "Stand by For...", który pokrył się złotem w Szwecji.

 

 

W 2015 roku Måns Zelmerlöw zwyciężył w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji w Wiedniu z piosenką "Heroes". Artysta ma na koncie 8 płyt, z których ostatnia - "Time" ukazała się w 2019 roku. Pochodząca z niej piosenka pod tytułem "Beter Now" czy " One"stały się hitami w Szwecji oraz Polsce. Prowadzenie: Alżbeta Lenska.

Wspaniała uczta muzyczna, na którą bilety kupimy na kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl

Patronat Medialny: Radio Eska, wp.pl.

Więcej informacji >>>

 

Stacja Art - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież