Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
JANCZAREK UBEZPIECZENIA – PARTNER UNILINK

Na barlineckim rynku ubezpieczeniowym jesteśmy obecni od 8 lat niezmiennie oferując naszym Klientom dobrane oferty ubezpieczeniowe w najlepszej cenie. W ostatnim czasie, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty i nawiązaliśmy w tym zakresie współpracę z liderem na rynku multiagencji - firmą Unilink, tym samym kończąc dotychczasową współpracę z CUK Ubezpieczenia.

Posiadamy szeroką ofertę standardowych ubezpieczeń komunikacyjnych (pakiety OC/AC), jak i różnego rodzaju polis majątkowych. Doradzamy m. in. w zakresie polis na życie, ubezpieczeń szkolnych, turystycznych, zdrowotnych, majątkowych, rolnych i firmowych.

 

 

Za obsługę Klienta odpowiedzialni są niezmiennie Michał i Natalia Janczarek oraz Kamila Bartosik. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Barlinku mieszczącego się przy ulicy Gorzowskiej 69. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem internetu.

 

Janczarek Ubezpieczenia
ul. Gorzowska 69

biuro czynne 8.00 – 16.00
tel.: 512 511 291

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Nowy szyld – te same osoby❗ Na barlineckim rynku ubezpieczeniowym jesteśmy obecni od 8 lat. Być może już zauważyliście,...

Opublikowany przez Janczarek Ubezpieczenia Partner Unilink Czwartek, 6 czerwca 2024