Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
2.5714285714286 1 1 1 1 1 Ocena 2.57 (7)
POSZUKIWANIA W OKOLICACH OŚRODKA PUM

30 czerwca przed godz. 8.00, do SKKP PSP w Myśliborzu wpłynęło zgłoszenie o znalezieniu na brzegu jeziora ręcznika oraz bluzy.

 

REKLAMA

W pobliżu było brak właściciela tych rzeczy. Jak poinformował naszą redakcję Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu asp. Piotr Jarosiński, na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży z łodziami (Barlinek, Karsko, Myślibórz), Grupę Wodno - Nurkową ze Szczecina oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Trwają poszukiwania na Jeziorze Barlineckim. Jak będziemy wiedzieć coś więcej, z pewnością Państwa poinformujemy.

 

Aktualizacja godz. 12.20 - Akcja poszukiwawcza została zakończona, ponieważ Policja nie otrzymała żadnego zgłoszenia o zaginięciu jakiejkolwiek osoby.

 

M. Szczerba - Przybylska

Komentarze

+28

Guest

Czy ktoś zgłosił zaginięcie osoby w ogóle? Czy tylko ten ręcznik i bluza są podstawą do alarmowania służb, gdyby tam były buty, jakieś rzeczy osobiste to rozumiem ale sam ręcznik 8 bluza.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież