Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nowa siedziba
Inwestycja przedłużała się, ale nareszcie została ukończona! Pierwszy profesjonalny salon motocyklowy w Barlinku został otwarty! Panowie Dawid i Adrian Zych, prowadzący dotychczas sprzedaż i obsługę serwisową motocykli i skuterów w punkcie przy ulicy Niepodległości, będą mogli nareszcie obsłużyć klientów w naprawdę komfortowych warunkach.

Duża powierzchnia wystawowa, biurowa i serwisowa jest dziś niezbędna, aby właściwie obsłużyć klienta.

Boys-Toys oferuje wiele motocykli, głównie japońskich na zamówienie, a sprowadza je z Włoch, Niemiec i USA. Aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów nowa siedziba była po prostu niezbędna.

REKLAMA

Czy w dobie ogólnoświatowego zastoju gospodarczego znajdują się klienci na motocykle?

Właściciele są optymistami - mają nadzieję, że nowy salon przyciągnie do Barlinka nowych klientów z okolic i pobliskich miast.

Życzymy powodzenia!

[artykuł sponsorowany]

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/zych/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież