Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Mistrzostwa Polski MTBO
Dziś (06 czerwca 2009) nastąpiło uroczyste podsumowanie pierwszego i drugiego dnia Mistrzostw Polski MTBO i II Pucharu Pomorza Zachodniego w Rowerowej Jeździe na Orientację. Tuż przed godziną 18.00 zawodnicy uczestniczący w mistrzostwach przejechali ulicami Barlinka w drodze na Rynek Miejski, gdzie odbyła się dekoracja zwycięzców poszczególnych kategorii.

 fotorelacja

W trakcie powitania przybyłych na uroczystość w sąsiedztwie Rynku przejechała kawalkada pojazdów, na czele z grupą motocyklistów i quadów. Był to orszak ślubny Młodej Pary, która właśnie wzięła ślub w pobliskim kościele.

Obok przedstawiciela Rady Miejskiej w osobie Przewodniczącego - Dariusza Zielińskiego, trofea, dyplomy i upominki wręczała Pani Urszula Rutkowska - Dyrektor GBS Bank o/Barlinek, głównego sponsora zawodów oraz organizatorzy - Pan Maciej Krzyśko i Pan Artur Sielski.

Jutro trzeci dzień rywalizacji, po którym nastąpi podsumowanie i wyłonienie zwycięzców całych zawodów.

REKLAMA

Barlinek jest otoczony pięknymi lasami i zawodnicy podkreślają zalety pagórkowatych terenów dla uprawiania tego sportu. Korzystajmy więc z tego co posiadamy i częściej wybierajmy się na wycieczki rowerowe ścieżkami Puszczy Barlineckiej.

Wyniki online:
- Sprint 05.06.2009
- Klasyk 06.06.2009

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/rjno/] title:=[Foto: Tomasz Kaliszuk] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież