Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Spotkanie z pisarzem
Artur Daniel Liskowacki - prozaik, eseista, poeta, dziennikarz, autor słuchowisk radiowych, krytyk teatralny, urodził się w Szczecinie w 1956 roku, gdzie mieszka do dziś. Pracował w redakcji tygodnika „Jantar”, a także „Morze i Ziemia”.

 

W latach 1990-2008 kierował działem kulturalnych „Kuriera Szczecińskiego”, a od 2008 jest prezesem i redaktorem naczelnym tej gazety. Z około 30 wydanych książek, 8 przeznaczonych jest dla dzieci. M.in. trylogia „Barbaryk i skrzydlate psy”, „Barbaryk i złota piosenka”, „Barbaryk i tajemne wrota”.

REKLAMA

Ilustracje do tych książek wykonał sam autor. Z nim w sobotę, 6 czerwca, spotkały się dzieciaki i dorośli w Barlineckim Ośrodku Kultury. Pan Artur opowiadał, jak powstawały jego bajki, skąd takie a nie inne imiona ich bohaterów. Rysował i odpowiadał na pytania dzieci i dorosłych. Podpisywał swoje książki.

js

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/bib/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}
{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/bib/1/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież