Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
KP Barlinek
BARLINEK. - Dokonano włamania do baraku. Ukradziono z niego dwie wkrętarki, dwie przecinarki tarczowe, taczki, poziomicę, nożyce do cięcia stali. - W jednym ze sklepów, złodziej wykorzystując nieuwagę sprzedawcy dokonał kradzieży laptopa z biurka.

- Z dwóch samochodów ciężarowych marki "MAN" zaparkowanych na terenie jednej z posesji, skradziono oleju napędowy, w ilości 1.500 litrów

- Z budynku mieszkalnego będącego w trakcie budowy, dokonano kradzieży kabiny prysznicowej wraz z osprzętem.

REKLAMA

- Dokonano kradzieży samochodu marki "VW"T4 z parkingu osiedlowego.

- Po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń, z parkingu przed posesją, skradziono samochód osobowego marki Fiat Tempra. W toku wykonywanych czynności ustalono, że sprawcą kradzieży jest 24 – letni mężczyzna, pojazd odzyskano.

Opracowano na podstawie materiałów z KPP Myślibórz, oficer prasowy mł. asp. Agnieszka Strzemecka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież