Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Królowa Puszczy Barlineckiej
Masz w sobie radość życia, ciekawość, wrażliwość i wiele talentów do odkrycia? Kochasz przyrodę i Barlinek? Stań w szranki w wyborach Królowej Puszczy Barlineckiej. Przeżyj niezapomnianą przygodę… Zdobywczyni tytułu Królowej Puszczy Barlineckiej 2010 będzie miała zaszczyt reprezentować Barlinek i jego mieszkańców.

Zapraszamy chętne dziewczęta z gminy Barlinek, uczennice szkół średnich i studentki.

 

Wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową  i dostarczyć do Muzeum Regionalnego do końca marca 2010 r. Szczegóły konkursu możesz poznać w Muzeum Regionalnym, ul. Niepodległości 17, tel. 95 74 61 889

 

Image

 

Organizatorzy: BOK Barlinek – Muzeum Regionalne

Barlineckie Świętojanki - sobota (1) 
Barlineckie Świętojanki - sobota (2) 
Barlineckie Świętojanki - niedziela 

 

REKLAMA

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież