Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Listy do redakcji
List następującej treści, dotarł do naszej redakcji. "Dnia 03.02.2010 po godzinie 17. koło poczty, na ulicy Niepodległości, zostałam zaatakowana przez dużego psa (jakiś mieszaniec, z gładką białą sierścią, wielkością przypomina owczarka). Pies podbiegł do mnie i znienacka ugryzł mnie w ramię i odbiegł. Tuż za mną szedł mężczyzna, który chwilę przedtem też został zaatakowany przez tego samego psa...

W czasie, gdy robiliśmy telefonicznie zgłoszenie na policję, podeszło do nas jeszcze dwoje innych ludzi, którzy również zostali pogryzieni. Nie wiemy, czy Policja podjęła jakąś interwencję. Chciałabym, żeby ktoś zainteresował się tym tematem, i umieścił na stronie jakieś ostrzeżenie. Pies kręci się po mieście od kilku dni i może stanowić zagrożenie dla zdrowia bądź życia, szczególnie małych dzieci”.

REKLAMA

Jak się dowiedzieliśmy, policja dwukrotnie w ostatnim czasie, interweniowała na sygnały mówiące o psach, które biegają po mieście bez opieki.  Przypadki takie miały miejsce na ulicy Przemysłowej i na 1 Maja. W pierwszym przypadku, psy zaatakowały kobietę. Wezwany na miejsce patrol policji, psy złapał. Po ustaleniu ich właściciela, ukarano go 200. złotowym mandatem.

Mandat dostanie także właściciel psa, który „terroryzował” ludzi na głównej ulicy miasta. Jednocześnie policja wystosowała pismo do władz gminy, bo to one są odpowiedzialne za wyłapywanie takich psów. Stwierdza się to, w rozporządzeniu ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 sierpnia 1998 roku. 
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież