Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Będzie stadion na miarę III ligi?
Co prawda pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, ale zapowiada jej rychłe nadejście. Podobnie ma się sprawa modernizacji stadionu im. Bronisława Bagińskiego – głównego obiektu piłkarskiego w Barlinku. Gmina ma już uzgodnione finansowanie inwestycji – pozostaje tylko czekać na kolejne kroki i ich efekty. Mamy nadzieję, że przerosną one nasze oczekiwania!

Remont i modernizacja stadionu niosą dla kibiców znaczne udogodnienia, ale też nie obędzie się bez skutków ubocznych dla mieszkańców. Np. dotychczas większe imprezy odbywały się na stadionie, a po remoncie Barlinek pozostanie bez terenu, gdzie można by zorganizować imprezę masową lub choćby Dni Barlinka!

REKLAMA

Możemy więc zapomnieć o większych koncertach bo nasz Rynek (ruchliwe ulice, brak parkingów...) do takowych nie za bardzo się nadaje. Szkoda, że tą sprawą przez prawie całą kadencję, nie zajęli się nasi Rajcy Miejscy.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Burmistrzem Barlinka.

{jgflv file:=[http://barlinek242.internetdsl.pl/stadion.flv] width:=[500] height:=[375] autostart:=[false]}

Kibice czują się oszukani >> 
Inwestycje Barlinka 2009 >>

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież