Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zmiany komunikacyjne
Szykuje się wiele zmian komunikacyjnych dla mieszkańców Barlinka – wzmianki o nich pojawiają się systematycznie na naszym Portalu. Dziś przedstawiamy planowany wygląd rozpoczętej już inwestycji. Nowobudowana droga - przedłużenie ulicy Kombatantów i połączenie z rondem na ulicy Szosowej, będzie dużym udogodnieniem komunikacyjnym dla osób zamieszkujących na Górnym Tarasie oraz dzieci dojeżdżających codziennie do znajdujących się tu szkół.

Jak widać na rysunkach, obok drogi zostanie wykonany również chodnik i zmieni się połączenie z ulicą 11 Listopada. Nowa droga ułatwi urbanizację kolejnych terenów sąsiadujących z nią – jedna z inwestycji mieszkaniowych już jest zaawansowana.

REKLAMA

Z naszych informacji wynika, że sugestie mieszkańców dotyczące bezpieczeństwa dzieci przechodzących przez nowy ciąg komunikacyjny są rozważane i prawdopodobnie przyniosą pewne zmiany jeszcze na etapie realizacji budowy.

Uwaga:
Aby umożliwić czytelnikom dokładne zapoznanie się ze zmianami, projekty opublikowaliśmy w formacie pdf. Korzystając z narzędia "powiększenie" można dokładnie poznać szczegóły inwestycji.

Image
Image
pobierz (pdf) - 4 MB

Image
pobierz (pdf) - 0,34 MB

Rysunki zostały udostępnione przez Urząd Gminy Barlinek.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież