Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pamiętajmy o piaskownicach
Różne rzeczy znajdują się w piaskownicach, po okresie zimowym. Dlatego bardzo ważną sprawą jest wymiana piasku po jej zakończeniu. Wszystko przez groźne zarazki, które „czyhają” w niej na dzieci, które jak tylko pogoda pozwala, bawią się w nich.

Dlatego słowa podziękowania należą się Barlineckiemu Towarzystwu Budownictwa Społecznego, które zadbało o piaskownice na jego terenie. Ta na zdjęciu zlokalizowana jest na ul. Przemysłowej.

REKLAMA

Mamy nadzieję, że i inni administratorzy terenów wezmą sobie zdrowie dzieci do serca i także wymienią brudny piach, na czysty.
Js

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież