Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Czy to możliwe?
Od kiedy pamiętam, duże imprezy muzyczne odbywały się w Sali Widowiskowej Panorama. Wizja dyrektora Bronisława Bagińskiego, za którego sprawą sala widowiskowa powstała, spełniła się. Sala spełniła i spełnia dalej swoją rolę. Nastał wiek XXI. Czy nasze miasto ma wizjonerów na miarę obecnych czasów?

Moim marzeniem jest stworzenie uroczego zakątka, gdzie mogłyby się odbywać koncerty na świeżym powietrzu, nie rujnujące murawy stadionu Pogoni i nie będące utrapieniem dla mieszkańców ulicy Sportowej. Gdzie znalazłyby się pomieszczenia na sale prób i garderoby dla artystów. Słyszałem pomysły o lokalizacji przy Młynie Papiernia, ale to nieco za daleko od miasta.

A teraz NIESPODZIANKA !!
Jest pewne zapomniane miejsce w Barlinku, posiadające ukształtowanie terenu idealnie wręcz nadające się do budowy amfiteatru i sceny. Dzięki stromym ścianom, na których znajdą się ławeczki dla kilku tysięcy widzów, dźwięk emitowany ze sceny nie będzie uciążliwy dla przyrody i mieszkańców pobliskiego osiedla mieszkaniowego. Jest miejsce na parkingi i umieszczenie zaplecza gastronomicznego. Pobliski las gwarantuje stworzenie niepowtarzalnej atmosfery oraz symbolizuje największy skarb Barlinka - Puszczę Barlinecką. Gdzie to jest? Zgadnijcie lub zobaczcie na zdjęciach.

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/mozliwe/]  title:=[Gdzie to jest?] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież