Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Piłka nożna w Barlinku?
Miejski Klub Sportowy "Pogoń" Barlinek to stowarzyszenie, które działa dzięki kilku zapaleńcom, którzy społecznie starają się, aby młodzież w naszym mieście mogła dbać o swoją sprawność fizyczną i rozwijać umiejętności sportowe. Co będzie jak ci ludzie stracą ochotę i chęć działania? Czym wtedy zajmą się młodzi ludzie w czasie wolnym? Czy nie ulegną pokusie jaką jest narkomania i alkoholizm? Czy znajdą się nowi chętni, którzy będą w stanie dalej „pchać ten wózek” pod górę?

 

Klub z Barlinka w swojej ponad 60-letniej historii zawsze należał do czołowych drużyn w regionie. Przez wiele sezonów z powodzeniem występował w III lidze, a raz nawet był bliski awansu do II ligi.

Zadajemy Państwu pytanie:
Czy na ligową piłkę na poziomie III ligi w Barlinku jest zapotrzebowanie?
Czy potencjalni sponsorzy, którzy chcieliby zainwestować w klub, będą mogli liczyć na duże zainteresowanie z strony społeczeństwa?

Pytań jest wiele. Liczymy, że tym artykułem wywołamy dyskusję, którą będziemy mogli prezentować na naszych łamach Pulsu Barlinka i naszego portalu.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież