Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Choinki Jedynki 2010
Kamil Szałkowski to uczeń klasy Vb Szkoły Podstawowej Nr4 im. H.Sienkiewicza, którego praca plastyczna spośród kilku tysięcy prac znalazła się w 54 wybranych i 20 - stce prac nagrodzonych. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie radiowym Polskiego Radia, w tym roku szczególnie szczęśliwie.

Wybór pracy naszego ucznia ma dla nas również znaczenie prestiżowe- jak wiadomo jesteśmy szkołą z klasami integracyjnymi tj. klasami w których pod okiem nauczyciela wspomagającego, kształcą się uczniowie niepełnosprawni. Tak więc zagadnienie niepełnosprawności nie jest nam obce a celowość akcji charytatywnych jak najbardziej doceniana.

Zachęcamy przedsiębiorców, osoby prywatne do licytacji pracy naszego ucznia Kamila (KOD – C27).

BS

REKLAMA

Po raz 10 Program I Polskiego Radia organizuje akcję i aukcję charytatywną "Choinki Jedynki". Zaproszono uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjum, by przysłali samodzielnie wykonane prace plastyczne wykonane technika dowolną w wybranym formacie od A0 do A4 - rysunki, malowanki, wyklejanki, wydzieranki, kolaże. Co w dziecięcej duszy zagra. Temat prac: "Nastrój Świąteczny" - ten piękny, wyjątkowy, uroczy. Widziany oczami młodych artystów. Oprócz 20 prac wybranych przez jurorów, na aukcję wystawionych zostało 12 obrazków wykonanych przez podopiecznych Fundacji "Mimo Wszystko" Anny Dymnej.

CELEM tegorocznej akcji i aukcji jest zbiórka pieniędzy na "Warsztaty Terapii Artystycznej" organizowanej przez "Mimo Wszystko - Fundację Anny Dymnej" w Ośrodku Wczasowo-Rehabilitacyjnym dla Osób Niepełnosprawnych "Spotkajmy się" w Lubiatowie.

Image
Kamil Szałkowski z Barlinka, lat 11

Nowobudowany ośrodek będzie miejscem wypoczynku i rehabilitacji osób o różnym stopniu niepełnosprawności, które z powodu trudnej sytuacji materialnej nie mają szans na tego rodzaju wypoczynek poza miejscem zamieszkania.

JURORZY: W tym roku prace ocenia: Dr filozofii Katarzyna Kasia - specjalista w dziedzinie estetyki, prof. Danuta Kolwzan-Nowicka artysta-grafik, prof. Franciszek Maśluszczak - artysta malarz. Jury działa charytatywnie, z radością poświęcą czas na ocenianie obrazków. Bez nich nie byłoby konkursu.

Uczestnicy aukcji charytatywnej, którzy dadzą najwięcej pieniędzy za wylicytowane dzieła dzieci, otrzymają wyjątkowe prezenty. Mamy również nagrody dla tych ,którzy w czasie licytacji w danej godzinie, zaproponują najwyższą kwotę za wybrany obrazek. Nagrody dostaną także laureaci konkursu i autorzy wyróżnionych prac.
 
Prace można licytować:
1. telefonicznie: (22) 645-26-65
2. przy pomocy SMS: nr 71151

Wystarczy wysłać SMS o treści: C numer pracy plastycznej (od 01 do 32 ), spacja i podać proponowaną kwotę za prace plastyczną,  np.: C01 1200. W odpowiedzi z systemu generowana jest odpowiedź potwierdzająca udział w licytacji. Koszt SMS-a to 1.22 zł brutto (1.00 zł + 22%VAT).

[Źródło: polskieradio.pl]

Zobacz nagrodzone prace dzieci >>

Regulamin >>

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież