Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zagrali w kręgle
Już po raz siódmy, w Bowling Barze, zorganizowano turniej dla jego najzagorzalszych klientów. Wystartowało w nim 20. zawodników, grając systemem cztero rundowym. Po prawie pięciogodzinnej walce wyłoniono zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajął – Paweł Bunda
Drugie miejsce – Mariusz Piasecki
Trzecie miejsce – Grzegorz Januszke
Czwarte miejsce – Krzysztof Jadach
Piąte miejsce – Michał Osiadacz
Szóste miejsce – Krzysztof Jasiukojć

Sponsorami turnieju byli: GBS Barlinek, Maciej Michalik, Nadleśnictwo Barlinek, Firma OMB – która od marca 2011 roku, uruchamia w Barlinku bezdotykową myjnię samochodów, Carlsberg Polska.

REKLAMA

Organizator zawodów, Grzegorz Januszke, za naszym pośrednictwem życzy wszystkim klientom Bowling Baru, wesołych świąt, oraz szczęśliwego Nowego Roku 2011. Jednocześnie zaprasza amatorów kręgli na Otwarte Mistrzostwa Barlinka, które odbędą się w marcu przyszłego roku.
Js

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież