Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kulig w PG1
W dniu 10. grudnia uczniowie z Publicznego Gimnazjum Nr 1 kolejny raz mogli korzystać z uroków zimy biorąc udział w kuligu. Organizatorami zabawy byli: Katarzyna Maksymiuk i Cezary Michalak. Trasa obejmowała tereny Barlinka i Okna, na którym dzięki uprzejmości pracowników Nadleśnictwa w Barlinku Państwa Góreckich, przy ognisku piekliśmy kiełbaski.

Zabawa była fantastyczna, i choć po powrocie na twarzach uczestników widać było zmęczenie, to jednocześnie towarzyszyło mu zadowolenie. Zima w tym roku nam dopisuje, więc może to nie ostatni kulig w tym sezonie, tym bardziej, że chętnych do takiego rodzaju zabawy nigdy nie brakuje.

REKLAMA

Organizatorzy dziękują dyrektorowi PG1 Pani Lidii Kulczyckiej-Perske za dofinansowanie zabawy.

K. Maksymiuk
C. Michalak

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież