Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kotowisko
Bywały czasy, że uczniowie rozpoczynający naukę w szkole ponadgimnazjalnej czy średniej szli pierwszego września do nowej klasy jak na ścięcie…Dlaczego? Bo przyjęciu ich do grona uczniów towarzyszył zwyczaj kotowiska. W jednych szkołach trwał tydzień, w innych trzy dni, jeszcze gdzieś kończył się dopiero z ostatnim dzwonkiem klasy pierwszej…

 

Dziś dyrektorzy szkół próbują uregulować ten temat formalnie i wydaje się, że z pozytywnym skutkiem… Wydaje się czy tak jest? My już wiemy, ale o tym przeczytacie w październikowym numerze Pulsu Barlinka. Zapraszamy do dyskusji na ten temat. Może macie jakieś szczególne wspomnienia związane z tym okresem  w swoim życiu? Do wypowiedzi zapraszamy zarówno obecnych uczniów, jak i tych sprzed lat. A może nauczyciele zabiorą głos?

 {jgxtimg src:=[images/stories/aktualnosci/kotowisko.jpg]  title:=[Foto: Mariusz Szura] width:=[480]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież