Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Sukces czy porażka?
Alternatywny Barlinek, myślę, że bardzo duży sukces i spora porażka. Kultura w Barlineckiej kulturze jak do tej pory nie zaznała w jeden wieczór tyle dźwięków. Przez te wszystkie lata jeszcze nie przewinęło się przez scenę tyle gatunków muzyki.

    fotorelacja
 

 

Impreza była nasycona, usłyszeliśmy miażdżący punk rock - ukłony w strone O-S-O-M, gorące nawijki Raggafaya porwały całą sale, szok! Ludzie tańczyli!! 2P i chłopaki z Moczkowa pokazali, że Barlinek nie odstaje, jak się chce to można, wystarczy garaż czy piwnica, spotkania dwa-trzy razy w tygodniu. Hip-Hop w instrumentalnej wersji, super!! Wspierająca Agata Positiv Selekta aka Pumex, walcząca z sprzęgającymi dekami, istne Jamajskie szaleństwo. Powtórka z grammy2007 w wydaniu Bandy Puchatka.

Było nas blisko 130 osób, w sali zdołającej pomieścić 362 osoby wydawało się, że jest nas mało. I tak było!! Jak na Barlinek bardzo mało ludzi przyszło. Ludzie nie potrafią czytać plakatów - "wydawało mi się, że to w sobotę",  ludzi odstraszała cena - każdy jest przyzwyczajony do darmowych imprez.

Z początku impreza siedząca, pogo przy O-S-O-M, bans z raggafay-ą. Zespoły spisały się na piątkę, szóstkę nawet!! Wyciągnęli was z foteli, zaserwowali dobre granie, w pewnym  momencie cała sala się bawiła!! Kapelom podobało się, z początku przestraszeni, dziwnie grać dla siedzącej publiki, trudno o przekaz, kończąc czując niedosyt publiki, chciałoby się grać jeszcze!

Niektóre kapele musiały uciekać od razu po koncercie, O-S-O-M walczyło wręcz z kierowcą coby zostać do końca, pobawić się z nami. Nerwowe telefony, utargowane 30minut, radość.

Wydawało by się mały koncercik - mało pracy. bieganie, pozyskiwanie sponsorów, ciąg myśli co jeszcze zapomnieliśmy. Impreza miała taki kształt dzięki osobą, z którymi pracowaliśmy przez 4 tygodnie - Krzysiek, Radek, Karolina, Natalia, P. Marek wraz z P. Mirkiem. Dziewczyny z Rychnowa, które zjawiły się nagle, nie wiem skąd, walczące na kasie Karolina z Justyną, ekipa wolontariuszy - WIELKIE DZIĘKI.

Panorama nie gryzie, śmiało można pójść, porozmawiać, poradzić się, nawet zorganizować coś. W panoramie brakuje młodych ludzi, którzy byliby łącznikami, mówiliby o oczekiwaniach nas młodych, o naszych wizjach.

Daniel Powązka

 O.S.O.M. - Kalisz Pomorski
{jgflv file:=[osm.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}

RAGGAFAYA - Koszalin
{jgflv file:=[http://www.barlinek24.internetdsl.pl/ragga.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}

BANDA PUCHATKA - Kołobrzeg
{jgflv file:=[banda.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}

Serdecznie dziękujemy zespołom biorącym udział w koncercie i zapraszamy za rok!
Tym razem impreza w okresie letnim na "świeżym powietrzu" - Pensjonat "Pod Sosnami".

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież