niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Barlinek Inwestycje

Wczoraj, 16. marca, około godz. 20. doszło do tragicznego w skutkach wypadku na terenie zakładu Barlinek Inwestycje. Pod koła ładowarki, do przewozu drewnianych bali, wpadł mężczyzna. Jak się dowiedzieliśmy, był to kierowca samochodu, który kilkanaście minut wcześniej, przywiózł na teren firmy drewno.

Po wyjściu z biurowca wpadł pod wspomniany pojazd. Na miejsce tragicznego w skutkach zdarzenia przybyli policjanci i prokurator. To oni będą szczegółowo wyjaśniać całe zdarzenie.
Js

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.