Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Książe RasLuta
"Wiecie co mnie boli..." ręce opadają, brak czasu, za dużo rzeczy do zrobienia i tylko  20. palców do pracy. Każdy ma swoje obowiązki, nie zawsze może, a jak juz znajdzie czas okazuje się, ze jest za późno. Czasem jesteśmy zdumieni, zdziwieni, czasem zastanawiamy się czy płakać czy śmiać się.

Image mp3

Mimo natłoku spraw znajdujemy chwile, siadamy i pracujemy. Nie zajmujemy się tym na co dzień, uczymy się na błędach, pytamy doświadczonych.  

Zorganizowanie koncertu daje nam możliwość rozwoju poznania nowych ludzi, nawet gwiazdy  sceny reaggowej. A z drugiej strony możemy przekonać starszych, że młodzi nie są generacją X, chcą się wyrażać, robić coś, nawet jeżeli są strofowani, blokowani albo jak słyszymy " co ty wiesz, gdzie się pchasz, od tego są zawodowcy" - wtedy chce mi się śmiać bo ośrodek, stworzony do tego żeby organizować m.in. koncerty, nie robi tego (chodź pomaga nam za co jesteśmy wdzięczni), my to robimy.

Ile można chodzić na molo, albo do parku koło cmentarza. Domowa nuda zabija, każdy kąt w mieście znany i setki razy odwiedzony, czasem fajnie jest wyjść ze znajomymi posiedzieć i posłuchać dobrej muzyki, potańczyć, zobaczyć coś nowego.

1. grudnia będzie taka okazja, Książe RasLuta przyjedzie przekazać trochę pozytywnych dźwięków, jego koncert i klimat w jaki nas wprowadzi pozwoli na poczucie się jak na Jamajce, wieczorny chłód zmieni się w gorący bans, chodź w małym stopniu pozwoli na chwilę zapomnienia, nie będziesz myśleć o szkole, nauce, poniedziałkowym sprawdzianie, maturze, testach, egzaminach.. Będziesz tańczyć do takich piosenek jak: "mała" czy " Jak promień słońca".

Posłuchajcie piosenki - "każdy krok"
{jgmp3 file:=[ras_luta.mp3]}

Scena jest niewątpliwie bardzo ważnym elementem koncertów, nawet takich małych - NIE MA JEJ!! Musimy zbudować scenę, mały podest.. Nie wyobrażam sobie koncertu gdzie wokalista stoi w tłumie i śpiewa. Mamy już parę pomysłów, narazie myślimy i planujemy, scena musi być!!

Szukamy sponsorów, roznosimy listy po instytucjach, zachęcamy do wpłat, przedsiębiorcy czasem się dziwią, że młodzi przychodzą i mówią o takich sprawach, a kto ma przychodzić? Starszym nie chcę się organizować. Po co? Dla kogo? - dla młodych...lepiej siedzieć i oglądać  telewizor. Niektórzy pewnie myśleli, że to jakiś podstęp - chcą wyłudzić pieniądze i wydać je na alkohol czy narkotyki. NIE !! My chcemy np. kupić gwoździe i parę drewnianych płyt żeby postawić scenę. Już nie mówię o opłaceniu muzyka, podróży, wyżywieniu.

Każda wpłata się liczy a pieniądze wpłacasz nie na nasze konta tylko na konto, Barlineckiego Ośrodka Kultury.  Przedsiębiorco, działaczu, Kierowniku, Szefie firmy - wpłacając nawet 10 złotych przyczyniasz się do powodzenia imprezy, Twoje dzieci też pewnie przyjdą poskakać i się pobawić, wtedy nie będziesz musiał się zastanawiać gdzie jest moje dziecko, co robi, nie będziesz musiał się obawiać czy czasem nie siedzi na delcie i się upija, czy wróci do domu, a może upije się i uśnie albo będziesz obawiać się, że z nudów próbuje co to są narkotyki, jak jest po tym. TWOJE DZIECKO BĘDZIE BAWIĆ SIĘ NA JAMAJSKICH ANDRZEJKACH, będzie tańczyć i z pewnością dobrze się bawić.

Chcesz zareklamować się na imprezie, powiesić plakat, banner, rozdać ulotki, zareklamować np. szkołę języków obcych, swoje usługi. Koncert  to bardzo dobre miejsce gdzie w jednym czasie przewija się bardzo dużo ludzi.

Należy pamiętać, że uczestnicy koncertów to świadomi ludzie, którzy samodzielnie podejmują decyzje, nikt nie decyduje za nich.

Pomoc w rozwiązaniu wątpliwości, odpowiedzi na pytania otrzymasz odzywając się do nas.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
gg : 8173217
tel. 695077696

Nasz list intencyjny:

JAMAJSKIE ANDRZEJKI

Agata Werner i Daniel Powązka - Organizatorzy koncertu  „JAMAJSKIE ANDRZEJKI” wraz z  Barlineckim Ośrodkiem Kultury zwracają się z prośbą o wsparcie koncertu reggae, który  odbędzie się dnia 01.12.2007 r. w kawiarni przy BOK o  godzinie 20.00.
 
W koncercie wystąpi Ready For War Sound System - barlinecki sound system oraz światowa gwiazda wielkiego formatu - Książe RasLuta. Inicjatorem są młodzi ludzie, którzy sami podjęli się organizacji koncertu, który jest niewątpliwie dużym przedsięwzięciem. Decyzja zorganizowania imprezy podjęta była w wyniku rozmów i wywiadów z młodzieżą, która niejednokrotnie zgłaszała zapotrzebowanie na imprezy takiego typu.

Organizacja koncertu wiąże się z dużym nakładem finansowym, którego nie jesteśmy w stanie pokryć a dochód z biletów niestety pokryje tylko część kosztów. Prosimy więc Państwa o wsparcie finansowe - KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY. Wszyscy sponsorzy zostaną wymieni podczas koncertu, będzie możliwość umieszczenia logo na plakacie i powieszenie banneru podczas imprezy.

W Barlinku brakuje imprez gdzie może bawić się alternatywna młodzież, na takie koncerty przychodzą inteligentni  i świadomi młodzi ludzie, mająca własne zdanie, podejmujący samodzielnie decyzje.

Na potrzeby koncertu uruchomione zostało przez BOK konto bankowe: Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku  37 8355 0009 0000 0420 2000 0005; NIP: 597-000-29-47; na które prosimy kierować dobrowolne wpłaty ( w tytule proszę podać JAMAJSKIE ANDRZEJKI ) Każda kwota przyczyni się do lepszej i bardziej profesjonalnej organizacji koncertu. Wpłaty zostaną zaksięgowane na koncie służącym wyłącznie na potrzeby koncertu, a sposób ich wykorzystania jest w pełni jawny.

Daniel Powązka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież