Bartosz Zmarzlik Mistrzem Europy!
- Odsłony: 3782

W sobotę, 25 sierpnia, na torze w Opolu rozegrano Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu. Na najwyższym podium w tych zawodach stanął reprezentant Stali Gorzów, Bartosz Zmarzlik. Zdobył 14 pkt. Bartek wygrał cztery z pięciu wyścigów.
Przegrał jedynie, w ostatnim starcie, z Tobiaszem Musielakiem, który w opolskich zawodach zajął drugie miejsce, zdobywając 13 punktów. Brązowy medal wywalczył Duńczyk Mikkel Michelsen, z 12. punktami.
Js
REKLAMA |
Foto: Stal Gorzów
Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.