Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Srebrna Sofia

Nie zwalnia tempa zawodniczka Lubusza Barlinek – Sofia Ennaoui, która reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy Juniorów w biegach przełajowych. Podopieczna trenera Wojciecha Szymaniaka w Belgradzie 8 grudnia zdobyła srebrny medal na 4000m.

 

Jest to drugi srebrny medal Mistrzostw Europy zdobyty przez Sofię w 2013 roku. Pierwszy został zdobyty na lipcowych Mistrzostwach Europy Juniorów w Rieti (Włochy) na 1500m na bieżni. 11 stycznia 2014 r. w biegu przełajowym w Edynburgu wystąpi reprezentacja Europy wyłoniona na podstawie wyników mistrzostw Europy, które zostały rozegrane 8 grudnia w Belgradzie. Zawody w Edynburgu odbędą się na nieco krótszych dystansach, niż ME: seniorzy – 8 km, seniorki – 6 km, juniorzy – 6 km i juniorki – 4 km. Przedstawiciele Starego Kontynentu będą rywalizować z zawodnikami ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

REKLAMA

Zespoły seniorów Europy będą liczyć po 12 zawodników, a juniorów – po 6. Do drużyny seniorów zostanie zakwalifikowanych po sześciu najszybszych seniorów i młodzieżowców, a do teamu juniorów – sześciu najwyżej sklasyfikowanych, którzy jeszcze w 2014 r. będą juniorami (rocznik 1995 i młodsze). Oczywiście przełajowcy brytyjscy nie wchodzą w rachubę. W kategorii juniorek w drużynie Europy znalazła się Sofia Ennaoui. Życzymy dalszych sukcesów. szymaniakteam

Image

Image

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież