Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 poniedziałek 22 lipca 2024r.   imieniny: Albin, Bolesława, Bolisława

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Konkurs Wiedzy Biblijnej
Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” już po raz osiemnasty zorganizował Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej, skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Głównym celem tej inicjatywy jest zachęta młodych do poznawania Pisma Świętego. 

 

Konkurs przebiega w trzech etapach: szkolnym, diecezjalnym i ogólnopolskim.. W tym roku zakres Konkursu obejmował 1 i 2 Księgę Królewską oraz Ew. Marka. Etap szkolny odbył się 18.03.2014r. Do etapu diecezjalnego przeszły dwie osoby: Stanisława Polak i Debora Tecław. Za przygotowanie merytoryczne odpowiadał ksiądz Kryspin Gasiulewicz. Etap diecezjalny odbył się 09.04.2014r. w Szczecinie. Z etapu diecezjalnego (Szczecińsko-Kamieńskiego) do ogólnopolskiego zakwalifikowały się trzy osoby i wśród nich na 2.miejscu Debora. Etap ogólnopolski odbył się w 02-03.06. 2014r. w Niepokalanowie. Z etapu pisemnego wyłoniono siedmioro laureatów, niestety wśród nich nie było Debory.

REKLAMA

Relacja Debory - "Wzięcie udziału w konkursie było wspaniałym doświadczeniem. Mogłam poszerzyć swoją wiedzę na temat Biblii, z ciekawością wniknąć w tłumaczenia, przypisy oraz słownik dostępny dla wszystkich uczestników. Poznałam wspaniałych ludzi z którymi spędziłam bardzo ciekawie czas rozmawiając, śmiejąc się i powtarzając wspólnie materiał. Chciałam bardzo podziękować ks. Kryspinowi za troskę i opiekę którą okazywał na każdym z etapów."

ZSP NR1 

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież