Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 czwartek 18 lipca 2024r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
CZYTELNICY PISZĄ
„Droga Redakcjo! Muszę opisać ten fakt który bardzo mnie zbulwersował w naszej przychodni zdrowia dla dzieci znajdującej się przy ul. Szpitalnej 11 w Barlinku. Zapewne jak każda mama chcemy aby nasze dzieci były traktowane należycie i z szacunkiem. Bardzo nie podoba mi się iż poczekalnia dzieci zdrowych jest otwarta kiedy są szczepienia, natomiast  jest zamknięta potem cały czas.

Otóż widziałam jak mamy z dziećmi chorymi czekające na swoją kolej do lekarza nie miały gdzie rozebrać swoich pociech, jedna mama z maluszkiem rozbierała dziecko we wózku, druga malutkie dziecko rozbierała na ławce, trzecia gdzieś tam w kącie itp. są to malutkie dzieci które się wiercą i chwila nie uwagi i dziecko leży na podłodze można by było wymieniać wiele przykładów.

Piszę bo przecież jest tam poczekalnia dla dzieci zdrowych dlaczego jeżeli nie ma szczepień nie może być udostępniona dla mam i ich pociech które są chore. Jak widziałam te pielęgniarki chodzące po przychodni i widzące ile jest dzieci i żeby chociaż jedna się domyśliła i otworzyła te drzwi to po co niech matki ubierają dzieci na ławkach, widocznie same nie są mamami… wstyd i jeszcze raz wstyd dla naszej służby zdrowia. Pewno nie jedna mama zgodzi się ze mną w tej sprawie może po przeczytani tego listu coś się tam zmieni i ta poczekalnia kiedy nie ma szczepień również będzie otwarta.”

REKLAMA

Tyle nasza czytelnicza. Oto, co w tej sprawie dowiedzieliśmy się w wspominanej Przychodni. Zgodnie z przepisami sanitarnymi, poczekalnia dla dzieci zdrowych nie może służyć dzieciom chorym. Po pobycie tam nawet jednego chorego dziecka, zachodzi konieczność podjęcia czynności, które w efekcie pozwolą na przebywanie w tym pomieszczeniu dzieci zdrowych. Niestety trwałoby to dłuższy czas. Co zaś tyczy się ilości dzieci w opisywanym dniu. Panuje epidemia i dzieciaków jest znacznie więcej niż w innym okresie czasu. Nie da się każdego dziecka przypisać na konkretną godzinę, jak to dzieję się kiedy indziej. Stąd pewne problemy i tłok w Przychodni.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież