Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 23 lipca 2024r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Mobilna świetlica
"Mobilna świetlica" zdobyła 15.665 głosów, a tym samym zajęła 27 miejsce na 469 inicjatyw. Nie znaleźliśmy się w finałowej grupie dwudziestu inicjatyw, które przeszły do drugiego etapu. Ostatnia inicjatywa z tej grupy zdobyła 18.295 głosów, czyli zabrakło nam 2.630 głosów. 

Dla porównania pierwsza lokata to 43.993 głosów. W ostatnich dniach wszyscy intensywnie głosowali, ale pozycja Moczkowa słabła. W piątek rano 12 czerwca byliśmy już poza 20-tką, a do tej lokaty brakowało nam ok. 500 głosów. Z każdą godziną różnica głosów się powiększała, a dodatkowo problemy techniczne Avivy zdezorientowały głosujących, którzy nie otrzymując potwierdzeń oddanych głosów przestali głosować. Po mojej interwencji problem został usunięty, a na oddane głosy zostały odesłane potwierdzenia. Problem ten dotyczył nie tylko Moczkowa, ale również innych inicjatyw. Podobny problem z odsyłaniem potwierdzeń pojawił się w niedzielę, ale różnica głosów do 20-tego miejsca dyskwalifikowała Moczkowo w dalszej walce, dlatego był to dzień "obserwacji" a nie głosowania:)

REKLAMA

Na naszą inicjatywę głosy oddawane były sukcesywnie od 15 maja. Zauważyłam, że w konkursie pojawiły się inicjatywy, które zdobyły bardzo dużą ilość głosów w trakcie ostatniego tygodnia - nie tylko dostały się do finałowej 20-tki, ale zdobyły w niej czołowe miejsca. Nie prowadziłam dokładnej ewidencji głosowania poszczególnych inicjatyw, ale poznałam te  z którymi rywalizowaliśmy przez ostatnie 3 tygodnie. Mimo iż Moczkowo nie walczy w kolejnym etapie z ciekawością czekam na wyniki, bo wybór jest rzeczywiście trudny.

Aviva prowadziła ewidencję terytorialną inicjatyw. W naszej okolicy zgłoszono osiem inicjatyw, które zdobyły następujące ilości głosów: Nowogródek Pomorski - 118, Przyce - 9, Lipki Wielkie - 88, Stargard Szczeciński - 55, Nowiny Wielkie - 93, Zatom - 6, Wysoka Gryfińska - 103. Na tle okolicy wynik Moczkowa jest imponujący:)

Image 

Za pośrednictwem portalu Barlinek24 chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom, które poświęciły czas aby oddać swój głos na "mobilną świetlicę". Szczególne podziękowania kieruję do osób które przez cały czas głosowania intensywnie pracowały aby Moczkowo mogło zdobywać kolejne głosy: Piotra, Małgorzaty, Lidki, Doroty, Doroty, Bernadety, Natalii, pani Marii, Joli, Tadeusza, Agnieszki i Jarka, Ani, Moniki, Marty i wszystkich których imion nie wymieniłam:)

Katarzyna Maciaszczyk

Zagłosuj na mobilną świetlicę w Moczkowie >>>  
Mobilna świetlica w Moczkowie - zagłosuj na swoich! >>>    

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież